FOTO Poslanec od Peake veřejně zesměšnil dceru Miloše Zemana

01.08.2013 14:04

Poslanec LIDEM Viktor Paggio se na svém facebookovém profilu zvláštním způsobem pustil do prezidenta Miloše Zemana. Zřejmě v žertu totiž napsal, že jeho dcera Kateřina nastoupí místo Dany Drábové na post šéfky Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

FOTO Poslanec od Peake veřejně zesměšnil dceru Miloše Zemana
Foto: Hans Štembera
Popisek: Exposlanec Viktor Paggio

„Insider info: Předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Drábová bude nahrazena Kačenkou Zemanovou,“ uvedl poslanec Paggio. Ten nedávno jasně uvedl, že při hlasování o důvěře vládě Jiřího Rusnoka bude hlasovat proti návrhu.

Poslanec LIDEM Paggio tak patrně narážel na aktuální personální změny ve státních firmách a institucích, které uskutečnili ministři vlády odborníků Jiřího Rusnoka. Nejprve byl odvolán generální ředitel Českých drah Petr Žaluda, dnes ministr kultury odvolal nedávno vybraného šéfa Národního divadla Jana Buriana.

Facebookový příspěvek je navíc označen jako takzvaně sponzorovaný. To znamená, že za poplatek lze zařídit, aby byl daný příspěvek delší dobu viditelný na čelních místech a vidělo ho tak více uživatelů sociální sítě.

Viktor Paggio je poslancem strany Karolíny Peake LIDEM, která se odtrhla od Věcí veřejných a v době vlády koaličního kabinetu Petra Nečase čelila kritice řady politiků včetně prezidenta, že nemá ve vládě co pohledávat, protože stranu LIDEM nikdo nevolil. Poslanec Paggio nejdříve patřil k lidem loajálním vůči Vítu Bártovi a spolupracoval na kampani VV.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Radim Panenka

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Krutej filmovej svět.“ Co si režisér dovolí na herečky, odhalila jedna z nich. A kdyby jen to

22:15 „Krutej filmovej svět.“ Co si režisér dovolí na herečky, odhalila jedna z nich. A kdyby jen to

Herečka Tereza Ramba byla hostem v rozhovoru Prostoru X. Řeč byla o sexismu ve filmovém průmyslu, ma…