Fašisté v černém, kterým se říká "antifašisté". Dnes na Václaváku napadli akci Okamury a Ovčáček o nich pak napsal něco nepěkného

17.11.2016 18:45

V souvislosti s možným střetem mezi anarchisty a příznivci hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury se následně vyjádřil na svém facebookovém profilu hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

Fašisté v černém, kterým se říká "antifašisté". Dnes na Václaváku napadli akci Okamury a Ovčáček o nich pak napsal něco nepěkného
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Ovčáček
reklama

Hnutí Svoboda a přímá demokracie dnes odpoledne připravilo vystoupení a výstavu Ukradená revoluce ve spodní části Václavského náměstí na Můstku. Zhruba dvousethlavý dav anarchistů se pokusil toto shromáždění překazit, píší Novinky.cz.

Původní text ZDE.

Ovčáček si však všímá textu serveru Aktuálně.cz. „Mítinky konkurenčních stran rozbíjeli fašisté. Podle českých médií se ale nově fašistům říká antifašisté,“ komentuje. Aktuálně.cz totiž podle něj v tomto duchu napsalo následující: „Z ulice Na Můstku vyběhlo několik desítek černě oděných antifašistů. Pronásledovali je podle reportérky Aktuálně.cz policisté. Pokřikovali hesla na účastníky akce Okamurovy strany SPD na dolní části Václavského náměstí. Jednomu z nich strhli šálu. Antifašisté teď pokračují v průvodu ulicí 28. října,“ napsal.

Celý příspěvek Jiřího Ovčáčka:

Mítinky konkurenčních stran rozbíjeli fašisté. Podle českých médií se ale nově fašistům říká antifašisté. Aktuálně.cz v tomto novém duchu píše:

Z ulice Na Můstku vyběhlo několik desítek černě oděných antifašistů. Pronásledovali je podle reportérky Aktuálně.cz policisté. Pokřikovali hesla na účastníky akce Okamurovy strany SPD na dolní části Václavského náměstí. Jednomu z nich strhli šálu. Antifašisté teď pokračují v průvodu ulicí 28. října.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Nenávidím vás!“ Třesk v ODS: Pavel Novotný vypustil strašlivé věci

19:52 „Nenávidím vás!“ Třesk v ODS: Pavel Novotný vypustil strašlivé věci

Řeporyjský starosta Novotný řádil na Twitteru. V centrále ODS nebudou rádi, protože vyjevil nepěkné …