Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Premiér Petr Nečas konzultoval s koaličními partnery svůj úmysl nominovat na pozici ministra školství profesora Petra Fialu a padla obecná shoda. Fiala prý s návrhem souhlasil.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.
Zatímco ukrajinský vevyslanec Vasyl Zvaryč pobízí českou občanskou společnost, že od ní očekává hodn…