Fiala vyrazil do Plzně. Jenže tam byl spolu s Okamurou. A byl řev

17.09.2025 20:02 | Reportáž

Plzeň se dnes stala dějištěm dvou předvolebních akcí – setkání koalice SPOLU s premiérem Petrem Fialou a „Český jarmark“ Tomia Okamury. Obě se konaly nedaleko od sebe a podle reportéra ParlamentníchListů.cz dorazilo na Fialovu akci zhruba 500 lidí, zatímco na mítink SPD přibližně tisícovka. Akce proběhly pod dohledem policie bez konfliktů, i když odpůrci premiéra dali na místě hlasitě najevo svůj nesouhlas.

Fiala vyrazil do Plzně. Jenže tam byl spolu s Okamurou. A byl řev
Foto: Jakub Vosáhlo
Popisek: Premiér Petr Fiala v Plzni

V Plzni se dnes odehrály hned dvě předvolební akce. Koalice SPOLU uspořádala setkání s voliči v Proluce v Křižíkových sadech, kde vystoupil premiér Petr Fiala a další představitelé vládní koalice. Fiala se na místě dočkal také odpůrců, kteří mu přišli dát najevo svůj nesouhlas.

S odpůrci se pohádal už před začátkem akce ministr kultury a bývalý plzeňský primátor Martin Baxa a přiřadil je k SPD. Tak jednoduché to ale podle všeho nebylo.

Dobrou náladu přivezl odpůrce, který vyrobil Petra Fialu z igelitu, oblékl podle profesorské etikety a dovezl jej doprostřed Křižíkových sadů na vozíčku s cedulí „spolu do záhuby“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Ústavní puč

Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Ten pokus , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseNechtík , 17.09.2025 21:38:49
o pokoru, Petře Fialo, je jen divadlo přicházející příliš pozdě a vzbuzující velkou nedůvěru a zhnusení nad Vámi. Nyní před volbami jste ochoten s odpůrci mluvit? Tak proč jste je do dneška uráželi tituly jako, že to jsou dezoláti, ruští švábi, agenti Moskvy, samice od kance a dalšími? Proč jste lidi s jiným názorem hnali k soudu, do vězení nebo nechávali vyhodit z práce? Proč opozici urážíte, že nejsou demokraté? Proč většině národa denně několikráte lžete, urážíte je svojí hloupostí? Jste dno české politiky!!! To Vám nikdo neodpáře!!!

|  21 |  0

Další články z rubriky

Macinka se v Partii otřel o Pavla. Opozice začala kvičet

13:50 Macinka se v Partii otřel o Pavla. Opozice začala kvičet

Nedělní Partii na CNN Prima News čeká letní přestávka. Ale ještě před ní proti sobě ve studiu stanul…