Fico dnes nepřijede. Ze zdravotních důvodů. Večer se ještě radoval z dohody

14.04.2016 8:23 | Zprávy

Slovenský premiér Robert Fico, který měl dnes přijet do Česka na oficiální návštěvu, nakonec nepřijede. Podle informace ČTK zrušil návštěvu ze zdravotních důvodů. O novém termínu se jedná.

Fico dnes nepřijede. Ze zdravotních důvodů. Večer se ještě radoval z dohody
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér SR Robert Fico

Zrušení Ficovy návštěvy ze zdravotních důvodů potvrdil na sociální síti také mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček.

Ještě včera večer se na jeho facebookovém profilu objevila zpráva, v níž poukazuje na to, že navzdory na první pohled patovému výsledku voleb se podařilo relativně rychle sestavit stabilní vládní koalici. „Je to důležité i vzhledem k našemu blížícímu se předsednictví EU,“ podotkl Fico.

Celý text příspěvku Roberta Fica na jeho facebookovém profilu:

Ak sa dnes pozrieme na schválený návrh Programového vyhlásenia vlády SR a časový harmonogram, v rámci ktorého bol prijatý, môžem povedať, že ide o významný signál pre Európu, že sme politicky stabilnou krajinou. Je to dôležité aj vzhľadom k nášmu blížiacemu sa predsedníctvu v EÚ. Ak mohol mať niekto pocit, že po voľbách došlo k patovej situácii, riešenie prišlo a je v podobe stabilnej vládnej koalície, ktorá je schopná dohodnúť sa a predložiť riešenia. Pekný večer.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vam

volby

Dobrý den, zajímalo by mě, zda si jako většina politiků koalice SPOLU myslíte, že kdo vás nevolil, není demokrat a je buď proruský, nácek apod.? Nemyslíte, že je na čase skončit s těmito věčnými nálepkami a urážkami nebo naštvete ještě víc lidí a další volby prohrajete ještě víc? Ptám se vás, protož...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fico a Ukrajina. Policie teď urážky neřeší. Rajchl vytáhl i slova Fialy

22:33 Fico a Ukrajina. Policie teď urážky neřeší. Rajchl vytáhl i slova Fialy

„Rozklad spravedlnosti a demokracie v České republice“ – těmito slovy předseda strany PRO Jindřich R…