Prezident Václav Klaus totiž podle Vojtěcha Filipa „obhajuje neobhajitelné“. I proto se v Senátu již připravuje ústavní žaloba. Je prý jednodušší než měnit Ústavu.
Co se týče vlády, zde budou komunisté hlasovat pro její nedůvěru. „Já jsem předeslal již v té době prosincové po té roztržce, že by mnohem důležitější bylo, kdyby vláda sama požádala o důvěru,“ uvedl v Interview ČT24. „Předpokládám, že určitá část lidí, kteří mají čest v těle, odejde ze sněmovny,“ dodal.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

