Foldyna z jednání ÚVV: Měl jsem radši jít demonstrovat proti drahotě

10.11.2013 9:53 | Zprávy
autor: ane

Dnes zasedá vedení sociálních demokratů v hotelu Olšanka, aby rozhodlo o budoucnosti strany. Výbor nejspíš potvrdí předsednictví Bohuslava Sobotky a po zasedání se pustí do povolebních vyjednávání. Ne všem se ale dnešní zasedání líbí - proti je například poslanec Jaroslav Foldyna, který se dokonce za účast omluvil voličům na své sociální stránce.

Foldyna z jednání ÚVV: Měl jsem radši jít demonstrovat proti drahotě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Jaroslav Foldyna

"Jsme na jednání mimořádného ÚVV ČSSD, místo abychom demonstrovali před ČNB o tom, že před Vánocemi svojí intervencí 'obrala' občany, kteří platí za diletantské řízení tohoto státu Kalouskem a spol. Omlouvám se," napsal emotivně Foldyna na svůj facebookový profil během zasedání.

Na veřejnost totiž před časem prosákly informace o plánované intervenci ze strany České národní banky. Ta chce uměle znehodnotit korunu a "donutit" tak občany, aby nakupovali dolary a eura. Tím údajně chtějí prospět české ekonomice ve smyslu posílení českého exportu. Jako vedlejší účinek ovšem jejich plán bude mít zdražování, a to již před Vánocemi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Minář odmítl debatu s Rajchlem, chtěl by se prý zviditelnit na jeho úspěchu z Letné

12:19 Minář odmítl debatu s Rajchlem, chtěl by se prý zviditelnit na jeho úspěchu z Letné

Jindřich Rajchl požaduje veřejnou omluvu. Pokud ji do týdne nedostane, bude požadovat odstoupení Mik…