Fremr povede dál mladé konzervativce. Neměl protikandidáta

03.03.2012 16:24

Sdružení pro mladé příznivce pravice má blízko k ODS. Jejími členy byl exministr vnitra Ivan Langer nebo ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil.

Fremr povede dál mladé konzervativce. Neměl protikandidáta
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ilustrační foto.
reklama

Sdružení Mladí konzervativci povede dál Jiří Fremr. Funkci předsedy obhájil na volebním kongresu organizace v Praze. Ve volbě neměl protikandidáta, řekla ČTK tajemnice Mladých konzervativců Petra Karbanová. Jediná změna nastala podle ní ve funkcích místopředsedů. Jiřího Janků nahradil Ondřej Pavelka.Mladí konzervativci sdružuje konzervativně a liberálně smýšlející lidi od 15 do 35 let. Vzniklo začátkem 90. let a nyní čítá několik desítek klubů po celé zemi.

Mezi hlavní aktivity Mladých konzervativců patří pořádání přednášek, seminářů a konferencí. Z politických stran má sdružení blízko k ODS. S Mladými konzervativci jsou spojeni například ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil, exministři Petr Gandalovič, Ivan Langer a Pavel Drobil, poslanec David Šeich nebo olomoucký primátor Martin Novotný (všichni ODS).

V čele Mladých konzervativců stál v minulosti také Petr Mach, který se později stal poradcem prezidenta Václava Klause a vede euroskeptickou pravicovou Stranu svobodných občanů. Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: ann, čtk
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kouříte, pijete, cpete se! Vy navalte peníze. Covid přinese brutální zásah

8:14 Kouříte, pijete, cpete se! Vy navalte peníze. Covid přinese brutální zásah

Inovace a kreativita. Tyto dvě vlastnosti jsou klíčové podle podnikatele a také učitele Karla Červen…