Generál Pavel: Poučil jsem se. Jakákoli okupace se nesmí opakovat

21.08.2022 18:15 | Zprávy
autor: mp

Generál ve výslužbě Petr Pavel je jedním z prezidentských kandidátů. Jeho kritici mu připomínají, že před rokem 1989 jako voják vstoupil do komunistické strany, aby v ozbrojených silách mohl budovat kariéru. Z této chyby se prý poučil a už ví, co by měl dělat dnes.

Generál Pavel: Poučil jsem se. Jakákoli okupace se nesmí opakovat
Foto: Repro Youtube
Popisek: Generál Pavel - video Spolu silnější

Přímá volba prezidenta republiky se blíží mílovými kroky. Stávající prezident Miloš Zeman v úřadu skončí nejpozději na počátku srpna příštího roku.

A kdo na Hradě usedne místo něj?

V současné chvíli průzkumy veřejného mínění i odhady sázkařů favorizují generála ve výslužbě Petra Pavla, který sloužil v socialistické armádě i v armádě členského státu NATO – a Andreje Babiše (ANO), pokud se nakonec rozhodne skutečně kandidovat. Oba pánové byli před rokem 1989 členy komunistické strany.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Větrné elektrárny

Já proti nim ani nic nemám, ale myslíte, že u nás budou k něčemu? Že tu na ně jsou klimatické podmínky? Podle mě jich pár mít můžeme a máme, ale rozšiřovat je ve velkém myslím nebude mít žádný efekt, protože tu prostě ty podmínky pro jejich provoz nejsou.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ukrajinské důchody za německé peníze. Měl jsem pravdu, směje se Bystroň novinám

12:11 Ukrajinské důchody za německé peníze. Měl jsem pravdu, směje se Bystroň novinám

Německý europoslanec českého původu Petr Bystroň se vysmál serveru německého deníku Münchner Merkur.…