Golf v Emirátech za Romanovy peníze? Pravdu se nedozvíme

23.10.2011 20:53 | Zprávy

Předseda rozpočtového výboru Poslanecké sněmovny Pavel Suchánek odmítá zveřejnit důkazy o tom, zda jarní výlet na golf do Dubaje platil bývalý šéf ČEZu Martin Roman.

Golf v Emirátech za Romanovy peníze? Pravdu se nedozvíme
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Martin Roman

Podle serveru Aktuálně.cz byli Roman se Suchánkem vyfoceni na Ruzyni, když se ze Spojených arabských emirátů vraceli. A přestože Suchánek i další, kdo se výletu zúčastnili, tvrdí, že si výlet platili sami, důkazy chybějí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Dotace

Jestli někomu byly dotace vyplaceny neoprávněně, neměl by za to nést také ten, kdo vyplacení schválil odpovědnost? Proč tohle nikdo neřeší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lipavský a Černochová na kanálu ODS. Hrůza z růstu Stačilo!

21:25 Lipavský a Černochová na kanálu ODS. Hrůza z růstu Stačilo!

Ministryně obrany Jana Černochová (ODS) a ministr zahraničí Jan Lipavský (nestr.) v rozhovoru na You…