Gott? Odsuzuji ho, i když umřel. Drsný výrok „Mikiho“, kterého proslavil Schwarzenberg

02.10.2019 17:07 | Zprávy
autor: jma

Ke smrti Karla Gotta se na Facebooku vyjádřil i „Miki“ Kopas, který se v roce 2010 proslavil po boku Karla Schwarzenberga během úspěšného startu TOP 09. Podle něj byl Gott kontroverzní osobnost, která se paktovala s komunistickým režimem, a nezaslouží si státní pohřeb.

Gott? Odsuzuji ho, i když umřel. Drsný výrok „Mikiho“, kterého proslavil Schwarzenberg
Foto: Archiv MK
Popisek: Mladý Mikuláš Kopas už od útlého věku sleduje politiku

„Ano, umřel Karel Gott a přeji jeho rodině upřímnou soustrast, ale neodpustím si jednu poznámku,“ spustil autista Mikuláš Kopas s tím, že zpěvákovu hudbu „moc nemusel“. Podle Kopase si Gott nezaslouží státní pohřeb, o kterém jedná vláda.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

David Smoljak byl položen dotaz

Co by teda měla ČR a EU udělat?

Jak zajistit spravedlivý mír a jak Ukrajině garantovat bezpečnost? Mluví o tom dost politiků, ale já upřímně nevím, co má být tou garancí? Spravedlivý mír chápu, jen se tedy obávám, že k němu asi nedojde. USA chce kapitulaci Ukrajiny a EU proto spravedlivý (ani jiný) mír nedělá nic.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sledujte, co se bude dít. Důležitý výstup proti tajným službám

8:04 Sledujte, co se bude dít. Důležitý výstup proti tajným službám

„Putin chce celou Ukrajinu a kus Evropy.“ Tento závěr na základě zpravodajských informací předložila…