Grebeníčkovi umrzl bratranec. Poslanec ho ani neznal

12.02.2012 6:13

Bývalému šéfovi komunistů Miroslavu Grebeníčkovi zemřel bratranec "z druhého kolena", byl bezdomovec a ve čtvrtek nepřežil noční mrazy. Poslanec ho zřejmě ani neznal, jeho příbuzenstvo je prý rozsáhlé a příliš se nestýká.

Grebeníčkovi umrzl bratranec. Poslanec ho ani neznal
Foto: kscm.cz
Popisek: Miroslav Grebeníček, poslanec KSČM
reklama

Jan Grebeníček byl před revolucí mocný důstojník vojenské kontrarozvědky, prý vydělával miliony. Pak ale začal utrácet a navíc mu s penězi utekla manželka. Až skončil na ulici. Letos oslavil 60. narozeniny, v noci ze čtvrtka na pátek ale zemřel na prochlazení.

"Je mi líto každého bezdomovce a zvlášť když v těchto mrazech umírají, ale musím konstatovat, že dotyčná osoba není mým příbuzným. Všechny velmi dobře znám, takže tohle je vyloučeno,“ reagoval pro Blesk poslanec Grebeníček. Jiná z jeho příbuzných tuto teorii potvrdila - klan Grebeníčků je prý rozvětvený a Miroslav se svou nejbližší rodinou se od ostatních drží dál.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: par
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jen pro silné povahy! Arménský velvyslanec prozradil, co muslimští vojáci z Ázerbájdžánu provádí civilistům v Náhorním Karabachu

19:19 Jen pro silné povahy! Arménský velvyslanec prozradil, co muslimští vojáci z Ázerbájdžánu provádí civilistům v Náhorním Karabachu

Arméni v Náhorním Karabachu stále čelí vražedným útokům a násilnému vytlačování ze svého historickéh…