Greta má smůlu. Nobelovku dostal premiér z Etiopie za ukončení mnohaleté války

11.10.2019 12:46 | Zprávy
autor: mp

Greta Thunbergová zůstane bez Nobelovy cen za mír za rok 2019. Ačkoli byla favoritkou na získání ceny, nakonec ji dostal etiopský premiér Abiy Ahmed.

Greta má smůlu. Nobelovku dostal premiér z Etiopie za ukončení mnohaleté války
Foto: pixabay.com
Popisek: Afrika - ilustrační foto

Ačkoli byla mladá švédská klimatická aktivistka Greta Thunbergová jednou z favoritek na získání Nobelovy ceny za mír, nakonec však středoškolská studentka přišla zkrátka, Nobelovu cenu podle agentury Reuters získal etiopský předseda vlády Abiy Ahmed.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Budete zjišťovat podrobnosti?

Myslím o tom převozu zlata a peněz partou Ukrajinců? Jak se k nim dostali? Co s nima měli v plánu? Opravdu by mě to zajímalo. Můžete jako politik zjistit víc? Určitě máte přístup k více informacím než my.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

7 dní do devadesátky. Milion chvilek vytáhne na Letné znovu Svěráka

20:30 7 dní do devadesátky. Milion chvilek vytáhne na Letné znovu Svěráka

Herec a scenárista Zdeněk Svěrák se jako dlouholetý podporovatel občanských iniciativ znovu chystá v…