HN: Bývalý diplomat Petr Kolář opouští po roce PPF

11.11.2013 6:05 | Zprávy
autor: dkr, čtk

Dlouholetý český diplomat Petr Kolář opouští skupinu PPF, kde od ledna působil na pozici ředitele pro zahraniční vztahy. Dál zůstane v lobbistické branži. Kolářův odchod z PPF ale může znamenat i jeho postupný návrat do veřejné sféry, píšou Hospodářské noviny.

HN: Bývalý diplomat Petr Kolář opouští po roce PPF
Foto: MZV
Popisek: Diplomat Petr Kolář

 "Mohu potvrdit, že pan Kolář se rozhodl od Nového roku věnovat vlastnímu projektu," řekl HN mluvčí PPF Radek Stavěl. Kolářův odchod ale podle něj nemusí znamenat definitivní konec spolupráce. Sám Kolář se ke svým plánům vyjádří, až v nich bude mít jasno, vzkázal HN. Kolář byl v PPF zodpovědný za utváření zahraničních vztahů skupiny s důrazem zejména na stávající a nové trhy v Asii.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Minář odmítl debatu s Rajchlem, chtěl by se prý zviditelnit na jeho úspěchu z Letné

12:19 Minář odmítl debatu s Rajchlem, chtěl by se prý zviditelnit na jeho úspěchu z Letné

Jindřich Rajchl požaduje veřejnou omluvu. Pokud ji do týdne nedostane, bude požadovat odstoupení Mik…