Hackeři z Anonymous napadli stránky OSA

26.01.2012 18:34 | Zprávy
autor: joh

Hackerské útoky hnutí Anonymous se nevyhnuly ani Česku. Po stránkách České protipirátské unie si vybrali za cíl web Ochranného svazu autorského. Ten měl být zablokován ve čtvrtek v 18.00, stránky však byly nepřístupné již kolem půl páté.

Hackeři z Anonymous napadli stránky OSA
Foto: Martin Kovář
Popisek: Počítač, internet, klávesnice. Ilustrační foto.

Sérii útoků rozpoutalo zablokování serveru Megaupload. Minulý týden kvůli tomu hackeři zablokovali stránky FBI, Bílého domu, hudebních vydavatelství a ochránců autorských práv.

Jsme na straně těch, kteří tvoří, říká OSA

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Střelba na FF

Je to opravdu hodně smutný příběh. Podle vás hrozí jeho zametení pod koberec. Co myslíte, že se mělo stát a nestalo? Zmiňujete třeba Rakušana, ale co s ním, když už není ministr? Co se stalo není určitě jeho vina, měl by tak být podle vás i on nebo někdo jiný z politiků potrestán? Jak? Za co?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Tohle jsou dezinformace.“ Kalousek udeřil na Pokornou z Deníku N

18:45 „Tohle jsou dezinformace.“ Kalousek udeřil na Pokornou z Deníku N

Bývalý ministr financí Miroslav Kalousek zareagoval na výtky novinářky Zdislavy Pokorné z Deníku N k…