Hájkova dcera navštívila setkání mocných. Blíží se prý nová světová vláda

10.06.2013 15:55

Na webu Protiproud.cz se dcera bývalého vicekancléře Petra Hájka Erika zamýšlí nad posledním setkáním skupiny mocných Bilderberg. Ten je v poslední době mnohem vstřícnější k veřejnosti i médiím a Hájková se ve svém článku ptá, proč tomu tak je.

Hájkova dcera navštívila setkání mocných. Blíží se prý nová světová vláda
Foto: Repro Foto: ČT
Popisek: Bývalý vicekancléř prezidenta republiky Petr Hájek v pořadu Máte slovo
reklama

Hájková popisuje, že na rozdíl od předchozích setkání Bilderbergu náhle existovala komunikace s médii, nedocházelo k zatýkání a atmosféra byla obecně velmi uvolněná. "Znudění sekuriťáci, působící dojmem, že nevědí, co tu vlastně dělají, postávají v pálícím sluníčku na poli za kovovými zátarasy s blikajícím nápisem 'Nepřekračujte bariéru'," dočteme se v článku.

Úsměvy pro média

Ani několik stovek protestujících nepociťujé žádné špatné zacházení, policisté pouze postávají u bariér, někteří si s demonstranty povídají. "A pak dorazí BBC. A další mainstreamová média. Zpovídají poslance za labouristickou stranu Michaela Meachera, který se tu rovněž zčistajasna zjevil. Vzhledem k tomu, jak se k protestům dosud stavěl establishment, připomíná pověstnou bílou vránu," píše Hájková.

Celý text Eriky Hájkové čtěte ZDE

"Všechno probíhá až příliš hladce. Pozvané elity, projíždějící kolem nás k zámečku, se sice nadále v převážné většině schovávají za tmavými skly limuzín a čímkoli, co mají zrovna po ruce (výjimkou je bývalý předseda řídícího výboru Etienne Davignon, který se na nás usmívá z otevřeného okénka benevolentním úsměvem padoucha ze seriálu Akta X), ale jinak by šlo chování policistů i organizátorů označit slovem 'pohoda'," popisuje reportérka.

Jenže podle Hájkové nestojí za vstřícností žádná změna k lepšímu, ale plíživé odhalování světovlády. "Jeden z účastníků má jasno: Tohle je 'externalizace hierarchie', což je (nejen) podle jeho výkladu proces, jímž se pozvolna odhaluje světovláda, plánovaná, a nyní již nastolená, svobodnými zednáři. Pro někoho to může znít fantasticky, ale uznejte – pokud by si nelegální a tajná 'světová vláda', ať již zednářská, nebo jinak definovaná, byla již natolik jistá sebou samou, jak lépe agendu 'odtajnit', než po krůčcích naoko 'ustupovat' naléhání těch, kteří se tolik let domáhají publicity?" ptá se Hájková.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Profil Karla Gotta ožil! K českému národu míří tento silný vzkaz. A dojemné FOTO

19:05 Profil Karla Gotta ožil! K českému národu míří tento silný vzkaz. A dojemné FOTO

Ivana Gottová, manželka legendárního zpěváka Karla Gotta (†80), napsala na sociální síť poděkování v…