Hájkův web přináší svou „pravdu" o Ukrajině. Důkazů prý přibývá

26.03.2014 14:09

Pyramida lží kolem Ukrajiny má trhliny a začíná se bortit, píše na serveru Protiproud.cz Václav Danda. Ve svém článku přináší důkazy, které ukazují placené „demonstranty“ a zfalšované parlamentní hlasování o Jaceňukově „vládě“.

Hájkův web přináší svou „pravdu" o Ukrajině. Důkazů prý přibývá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Protest na podporu Ukrajiny
reklama

„Od začátku píšeme o tom, že celá akce ‚Majdan‘ byla zpravodajskou operací s cílem posunout hranice NATO blíže k Rusku. Oslabit tuto stále sebevědomější velmoc, popřípadě vtáhnout Rusko do vleklé občanské války, nebo dokonce vyostřit ozbrojený konflikt na jeho hranicích, patřilo k základním scénářům,“ vysvětluje Václav Danda.

Uvádí k tomu několik důkazů. „V minulém týdnu si někteří žoldáci, najatí do bojů na Majdanu, stěžovali oficiální administrativě, že některým dosud nebyly proplaceny ‚honoráře‘ ve slibované výši. Chodili přece tak poctivě na barikády!“ píše a uvádí i odkaz na video, jež ukazuje bojovníky, kteří se domáhají svého žoldu.

„To ovšem není zdaleka jediný malér, který se propagandistům přihodil. Zásluhou několika statečných poslanců vychází najevo, jak to bylo s parlamentním hlasováním o důvěře Jaceňukově vládě. Tato svědectví potvrzují naše informace: Poslanci ze Strany regionů a Komunistické strany byli donuceni hlasovat pod hlavněmi samopalů. Kdo přesto odmítl, byl surově zbit a byla mu odebrána hlasovací karta a poslanecký průkaz. Do prázdných lavic po poslancích potom ‚zaskočili‘  jejich kolegové-revolucionáři,“ popisuje Danda a ukazuje fotografie.

Celý text ZDE.

Vše uzavírá novou kauzou okolo Julije Tymošenkové. Ve zveřejněném odposlechu totiž mluví o potřebě zabíjení Rusů. „Jsem připravena chopit se zbraně a střelit toho šmejda (prezidenta Putina, pozn. red.) do hlavy. Je třeba se chopit zbraní a jít vystřílet ty zatracený Rusáky. Kéž bych tam mohla být, dostali by místo Krymu h.vno. Doufám, že jakmile budu moci, tak zapojím všechny své styky a vyburcuji celý svět, aby z Ruska nezbylo než spáleniště,“ cituje ji Protiproud.cz.

„Na otázku Šufryče, co dělat s osmi miliony Rusů na Ukrajině, když jsou to všechno vyvrhelové, Tymošenková odpověděla: ‚Měli bychom po nich ksakru pálit atomovými zbraněmi‘,“ uzavírá Danda.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jen pro silné povahy! Arménský velvyslanec prozradil, co muslimští vojáci z Ázerbájdžánu provádí civilistům v Náhorním Karabachu

19:19 Jen pro silné povahy! Arménský velvyslanec prozradil, co muslimští vojáci z Ázerbájdžánu provádí civilistům v Náhorním Karabachu

Arméni v Náhorním Karabachu stále čelí vražedným útokům a násilnému vytlačování ze svého historickéh…