Hamáček: Čekal jsem o procento či dvě víc

03.10.2020 17:14

Veřejnoprávní televize vyzpovídala předsedu sociální demokracie. V krajských volbách strana celkově získala asi pět procent. Šest kandidátů ČSSD v senátních volbách postupuje do druhého kola.

Hamáček: Čekal jsem o procento či dvě víc
Foto: Repro TN.cz
Popisek: Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD)
reklama

„Pokud se podíváme na ten průběžný výsledek ČSSD, tak ten odpovídá celostátnímu postavení naší strany, i když přiznám, že jsem ten výsledek očekával o jedno až dvě procenta lepší,“ poznamenal Hamáček.

Smutný byl z výsledku ČSSD ve Středočeském kraji, kde místní lídr Robin Povšík nezazářil a podle průběžných výsledků nezískal ani pět procent hlasů. ČSSD by se tak ani nedostala do zastupitelstva.

„Ale jestli z něčeho můžu mít radost, tak je to ta kampaň, kterou vedlo Ministerstvo vnitra, že jít k volbám je bezpečné. A na krajské volby je tato volební účast solidní,“ pravil ministr vnitra. Volební účast se pohybuje na úrovni 37,4 procenta.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

12:35 Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

Hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek se pracovně vypravil do prostor Poslanecké sněmovny, aby s h…