Hamáček bude žádat o důvěru širší vedení strany. Jen do sjezdu v březnu

17.10.2018 10:41 | Zprávy

Předseda ČSSD Jan Hamáček na sobotním jednání ústředního výkonného výboru strany požádá o důvěru na dobu do březnového sjezdu. Bez takového kroku nelze dál pokračovat, řekl dnes na tiskové konferenci po jednání vlády. Hamáček svou žádostí bude reagovat na výsledek komunálních a senátních voleb, ve kterých sociální demokracie neuspěla.

Hamáček bude žádat o důvěru širší vedení strany. Jen do sjezdu v březnu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Hamáček, 1. místopředseda vlády, ministr vnitra, pověřen řízením ministerstva zahraničních věcí

„Je potřeba předstoupit před členy tohoto nejvyššího orgánu sociální demokracie mezi sjezdy, sdělit jim svou vizi na fungování sociální demokracie pro následující měsíce, minimálně do sjezdu, který nás čeká v březnu, a v souvislosti s tím požádat o důvěru při realizaci této vize,“ řekl Hamáček. Detaily své vize představovat nechtěl, podle něj by ji měli slyšet jako první členové širšího vedení ČSSD.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel chce moralizovat Turka? Ševčík vytáhl fakta

18:20 Pavel chce moralizovat Turka? Ševčík vytáhl fakta

„Filip Turek (Motoristé) za rok v Evropském parlamentu odvedl daleko víc práce než jeho předchůdci, …