Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Předseda sociálních demokratů Jan Hamáček na svém facebookovém profilu ocenil zvýšení důchodů, za které sociální demokraté bojovali. Průměrný starobní důchod se od ledna zvýšil o 900 korun měsíčně a senioři nad 85 let dostali ke svému důchodu navíc tisíc korun.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Vážně myslíte, že za válku na Ukrajině může rozšiřování NATO? Proč by se nemohlo rozšiřovat? A chápu vás dobře, že tak Rusko bylo v právu Ukrajinu napadnout a snažit se zmocnit jeho území? Ostatně i kdyby byla pravda to, co jste řekl, proč by za rozšiřování NATO měla nést následky právě Ukrajina?
Česká televize čelí nejvážnější kritice za poslední roky. Podle mediálních expertů i politiků se z m…