Hamáček si na dnešní odpoledne předvolal ruského velvyslance v ČR

21.04.2021 6:30 | Zprávy
autor: čtk

Vicepremiér a úřadující ministr zahraničí Jan Hamáček (ČSSD) si na dnešní odpoledne předvolal ruského velvyslance v ČR Alexandra Zmejevského.

Hamáček si na dnešní odpoledne předvolal ruského velvyslance v ČR
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ČSSD Jan Hamáček

Chce mu sdělit protest proti postupu Ruska poté, co Česko kvůli možnému zapojení ruských agentů do výbuchu muničních skladů ve Vrběticích v roce 2014 vyhostilo 18 pracovníků ruské ambasády, kteří byli podle českých úřadů napojeni na ruské tajné služby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Grónsko

Pane premiére, jaký je podle vás skutečný důvod proč chce USA Grónsko? Myslíte, že se o Grónsko bojí, že by na něj Rusko zaútočilo raketami, o kterých jste mluvil? Nebo se snad bojí Ruska? Pochybuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Počítaly jsme, že ve 14 budeme končit.“ Pirátská poslankyně zažila v práci zklamání

19:14 „Počítaly jsme, že ve 14 budeme končit.“ Pirátská poslankyně zažila v práci zklamání

Pirátské poslankyně se zlobí. Chtěly si prý užít se svými dětmi vysvědčení, jenže hnutí ANO řeklo „n…