Hašek rýpal do Klause a pak se omlouval: Já to nepsal

01.03.2012 8:36

Na sociální síti Facebook uveřejnil statutární místopředseda ČSSD Michal Hašek včera text, v němž si do prezidenta rýpnul, když poukázal na to, že Klaus před studenty nechce hájit údajně nejlepšího ministra školství Josefa Dobeše (VV). Později ale text stáhl a prezidentovi se omluvil. Píše to dnešní Právo.

Hašek rýpal do Klause a pak se omlouval: Já to nepsal
Foto: Hans Štembera
Popisek: První místopředseda ČSSD Michal Hašek

Jihomoravského hejtmana Michala Haška (ČSSD) zamrzelo, když Klaus zrušil svou návštěvu Brna. Chtěl ho pozvat např. na znovuotevření Tugendhatovy vily nebo na narozeniny brněnského primátora Romana Onderky (ČSSD). Zamrzelo ho to dokonce natolik, že se o tom objevil nelichotivý text  na jeho profilu na sociální síti Facebook.

Text jsem nepsal já, ale můj tým

„Jsem překvapený rozhodnutím Václava Klause nenavštívit Brno. Rozpačité vysvětlení Hradu neodpovídá tomu, na co jsme byli u Václava Klause v minulosti zvyklí. Tedy na jeho chuť a sílu hájit své názory před veřejností, i když tyto názory nebyly populární. Václav Klaus pro dnešek ztratil svůj glanc, a to je signál, že nechce obhajovat neobhajitelné nápady nejlepšího ministra školství‘,“ stálo na síti.

Hašek později text opět stáhl s tím, že byl dílem jeho facebookového týmu. Podle deníku Právo se také omluvil prezidentovi, za zmínku ovšem stojí, že mluvčí Hradu Radim Ochvat prý o omluvě nic neví, ale pokusí se zjistit více informací.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Požár Notre-Dame odhalil jednu závažnou věc, uvažuje Zdeněk Zbořil

8:45 Požár Notre-Dame odhalil jednu závažnou věc, uvažuje Zdeněk Zbořil

Politolog Zdeněk Zbořil na serveru První zprávy.cz okomentoval požár slavné katedrály Notre-Dame i u…