Heger hodlá zvednout poplatky u lékaře

23.03.2011 20:30 | Zprávy
autor: jac

Od příštího roku by tak pacienti platili padesát korun za recept, sto dvacet korun za den v nemocnici a dvě stě korun za návštěvu specialisty bez doporučení praktického lékaře.

Heger hodlá zvednout poplatky u lékaře

Ministerstvo zdravotnictví pod vedením Leoše Hegera z TOP 09 tak chce vykompenzovat každoroční čtyřmiliardový výpadek způsobený vyšší DPH.

"Zvládnout to za současných zdrojů nepovažujeme za možné. To bychom museli přistoupit k omezení hrazené péče," řekl ve středu odpoledne HN náměstek ministra Petr Nosek.

Státní pojištěnci se vezou

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč jste tu daňovou reformu neprosadili za vás?

Vy jste paradoxně zatížili jen živnostníky vyššími odvody. A máte ještě řešení co s nízkými mzdami, myslím, že i když snížíte zdanění práce lidé tak stejně přidáno nedostanou a nízké mzdy jsou také obrovský problém.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vystrčilův influencer za erár. Zazněla věta, která Holce dorazila

16:16 Vystrčilův influencer za erár. Zazněla věta, která Holce dorazila

„Má nás Vystrčil za pitomce?“ ptá se komentátor Petr Holec a poukazuje, že si šéf Senátu na cestu na…