Hejtman Netolický rozjel akci: Chce pomoci všem, kteří to potřebují

05.01.2014 8:20

Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) se na sociální síti Facebook pokouší vyvolat lavinu podpory všem, kteří ji v Česku momentálně potřebují, ať už kvůli problémům se zdravím, v rodině či zaměstnání. Pomoc prý čas od času potřebuje každý, nikdo není imunní vůči problémům dneška.

Hejtman Netolický rozjel akci: Chce pomoci všem, kteří to potřebují
Foto: archiv MN
Popisek: Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD)
reklama

Nejsilnější lidé prý bývají také nejcitlivější, nejlaskavější lidé se prý první stanou oběťmi týrání a lidé, kteří poskytují pomoc druhým, ji sami často potřebují. Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický se jim proto rozhodl poskytnout alespoň psychickou podporu, která může být v některých chvílích přímo neocenitelná.  A všechny své známé z virtuálního světa žádá, aby učinili totéž.

„Dovolím si poprosit všechny své přátele, ať jste už kdekoli, abyste laskavě zkopírovali tento status na jednu hodinu, aby tak vznikl impuls, který podpoří všechny, kteří mají problémy s rodinou, se zdravím, se zaměstnáním, a kteří mají starosti jakéhokoliv druhu, kteří potřebují jen jednoduše vědět, že někdo se o ně stará. Udělejte to pro všechny z nás, protože nikdo není imunní. Doufám, že to uvidím na nástěnkách všech mých přátel, jen jako morální podporu. Vím, že někteří to tam dáte!“ napsal na sociální síti hejtman.

Aby byl efekt ještě silnější, žádá Netolický všechny své známé ve virtuálním světě, aby celý status zkopírovali a neklikali pouze na tlačítko „sdílet“. Dají tím prý najevo, že o věc projevují větší zájem.

Co přesně napsal hejtman Netolický:

Pro všechny, kteří to v těchto těžkých časech potřebují :) Víte o tom, že nejsilnější lidé jsou zároveň nejcitlivější? Víte, že ti nejlaskavější lidé se první stanou oběťmi týrání? Víte, že ti, kteří se po celou dobu starají o jiné, obvykle sami takovou péči potřebují? Znáte tři věci, které se vyslovují nejhůře? Je to "miluji tě", "promiň" a "pomoz mi". Někdy právě proto, že někdo vypadá být šťastný, je třeba se podívat za jeho úsměv, abyste viděli, kolik je tam bolesti. Všem svým přátelům, kteří procházejí podobnými problémy: Vytvořme lavinu úmyslů. Právě teď potřebujeme pozitivní úmysly. Pokud neuvidím vaše jméno, pochopím to. Dovolím si poprosit všechny své přátele, ať jste už kdekoli, abyste laskavě zkopírovali tento status na jednu hodinu, aby tak vznikl impuls, jenž podpoří všechny, kteří mají problémy s rodinou, se zdravím, se zaměstnáním, a kteří mají starosti jakéhokoliv druhu, kteří potřebují jen jednoduše vědět, že někdo se o ně stará. Udělejte to pro všechny z nás, protože nikdo není imunní. Doufám, že to uvidím na nástěnkách všech mých přátel, jen jako morální podporu. Vím, že někteří to tam dáte! Udělejte to tak, že tuto zprávu zkopírujete, ne tak, že kliknete na tlačítko "Sdílet", protože laskavost je úsilí, které vyvěrá ze člověka a ne kliknutím na tlačítko...

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejma: Bába a dědek překážejí! Fridrichová by létala jak holubička... Toto jsem zažil

7:24 Hejma: Bába a dědek překážejí! Fridrichová by létala jak holubička... Toto jsem zažil

„Mám takovej malej příběh s paní Norou...“ začal Ondřej Hejma svůj pravidelný pondělní pořad. Když h…