Helmut Kohl: Evropa nedokáže absorbovat miliony uprchlíků

16.04.2016 21:50 | Zprávy
autor: vam

Tomu, že by Evropa dokázala pojmout miliony uprchlíků, nevěří bývalý německý kancléř Helmut Kohl. Informovala o tom agentura Reuters.

Helmut Kohl: Evropa nedokáže absorbovat miliony uprchlíků
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Menší uprchlický tábor pro rodiny s dětmi v Ankawě. Jde o křesťanskou čtvrť Arbílu, čtvrtého největšího města v Iráku

Bývalý německý kancléř je skeptický vůči politice otevřených dveří své následovnice a současné kancléřky Angely Merkelové. Volá také po lepší spolupráci s nárazníkovými zeměmi, které migrační krize zasáhla přímo. Odkazuje tím především na Maďarsko, které na hranicích postavilo ploty proti uprchlíkům.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Svěřenecký fond

Jak to doopravdy je? Vy jste tvrdil, že Agrofert svěříte do svěřeneckého fondu, což se zatím nestalo. Proč? A taky jste tvrdil, že vašim dětem připadne až po vaší smrti, ale prý to bude možné už poté, co skončíte ve funkci a dokonce z vás budou moci udělat správce. Je to pravda nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Studenta ukopala k smrti Antifa. A takto to podala Česká televize

17:21 Studenta ukopala k smrti Antifa. A takto to podala Česká televize

Zranění hlavy podlehl v nemocnici 23letý katolický student matematiky a ekonomie ve francouzském Lyo…