Herman dnes ocení mecenáše české kultury

26.02.2016 6:36 | Zprávy
autor: vam, čtk

Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) dnes v rámci festivalu proti totalitě Mene Tekel předá několik oborových ocenění. Titul Rytíř nebo Dáma české kultury udělí těm, kdo mají výrazný podíl na rozvoji duchovních, etických či kulturních hodnot ve společnosti. Ocenění Mecenáš české kultury je pak určeno lidem i firmám za výraznou zásluhu o podporu české kultury. Ceny se budou večer předávat ve Vinohradském divadle.

Herman dnes  ocení mecenáše české kultury
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr kultury Daniel Herman a busta Karla Kryla

V divadle také Herman po předání cen uctí památku herečky Anny Letenské popravené nacisty za heydrichiády. V 19:00 začne představení o divadelníkovi a písničkáři Karlu Hašlerovi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Pomoc rodinám

Vy teď hodně prezentuje návrhy na pomoc rodinám, ale proč jste na jejich prosazení netlačili víc v minulém volebním období, když jste byli ve vládě, a kdy podle mě problém narůstal do obřích rozměrů? Netvrdím, že za to můžete vy, ale ani si nemyslím, že jste lidem nějak pomohli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Křesťanský symbol je nevhodný. Srbští fotbalisté dostali obří pokutu

22:05 Křesťanský symbol je nevhodný. Srbští fotbalisté dostali obří pokutu

Bělehradská Crvena Zvezda čelí tvrdému trestu od UEFA. Pokuta ve výši téměř 100 tisíc eur za inciden…