Hilšer vysvětluje: Pokud budeme muset méně topit, bude to kvůli tyranovi, co nás vydírá

16.08.2022 19:56 | Ze sítí

Marek Hilšer a Petr Pavel. Dva kandidáti na post hlavy státu se na sociálních sítích vyjadřují k aktuální krizi. Hilšer hovoří o topení v zimě a hledá viníky, Pavel apeluje na smír a klid ve společnosti během krize. Podle něj je to důležitější než lpět na principech pravicové politiky.

Hilšer vysvětluje: Pokud budeme muset méně topit, bude to kvůli tyranovi, co nás vydírá
Foto: Hana Brožková
Popisek: Marek Hilšer

„Budeme-li muset v zimě méně topit, není to jen z důvodu ukrajinského boje proti tyranovi. Ale i kvůli tomu, že se Evropa již dřív nedokázala od tyrana, který nás OPAKOVANĚ vydíral, energeticky odstřihnout. Chápu rozladění spoluobčanů. Ale nastává to, co by jednou tak jako tak muselo přijít," poznamenal na svém twitteru prezidentský kandidát a senátor Marek Hilšer.

„Lidé, kteří najednou nemůžou vyjít s rodinným rozpočtem, neví, zda to vláda vnímá stejně vážně jako oni. Ve společnosti roste napětí a populisti jsou připraveni toho využít. Během krize je důležitější udržet smír a klid ve společnosti, než lpět na principech pravicové politiky,“ podotkl bývalý předseda vojenského výboru NATO Petr Pavel, jenž rovněž hodlá kandidovat v nadcházejících prezidentských volbách. 

reklama

autor: vef

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Diskuze

Dobrý den, pane Bendle. Hned na začátku říkám, že podle mě nemají zemědělci k demonstracím důvod. Vždyť jejich zisky rostou, tak na co si stěžují? Ale proč vás oslovuji je kvůli vašemu komentáři. Tvrdíte, že protest pokus nelegitimních osob o destabilizaci. Proč myslíte, že by se o to někdo snažil? ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

A kdo tu zažil nenávist? Překlad do ukrajinštiny, pak les rukou. Trochu jiná Rakušanova debata

23:24 A kdo tu zažil nenávist? Překlad do ukrajinštiny, pak les rukou. Trochu jiná Rakušanova debata

Po několika debatách na různých místech v republice se ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rozhodl svo…