Hnutí ANO zrušilo svou kandidátku v Mníšku pod Brdy u Prahy

03.10.2018 21:45 | Zprávy

ANO se nebude ucházet o hlasy voličů v komunálních volbách v Mníšku pod Brdy u Prahy. Výbor hnutí se rozhodl celou kandidátku zrušit. Důvodem byly zásahy do kandidátní listiny bez vědomí hnutí, řekla dnes ČTK bez dalších podrobností krajská manažerka ANO Romana Fischerová.

Hnutí ANO zrušilo svou kandidátku v Mníšku pod Brdy u Prahy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kampaň hnutí ANO do komunálních voleb. Tentokráte uprostřed sídliště Petřiny

Jednička na kandidátce ANO Jitka Vočková na webu města uvedla, že hnutí kandidátku na městském úřadě zrušilo bez písemného odůvodnění. „Ale předpokládám, že se tak dělo z důvodu administrativní chyby ze strany zmocněnce. Tímto nebude možnost volit ANO 2011 v komunálních volbách 5. a 6. října. Volební kandidátka ANO 2011, kterou jste obdrželi do vašich poštovních schránek na hlasovacích lístcích, je v tuto chvíli neplatná,“ upozornila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: nab

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpán Kozub si zahrál na romskou věštkyni. Teď má na krku neziskovku

19:11 Štěpán Kozub si zahrál na romskou věštkyni. Teď má na krku neziskovku

Herec a komik Štěpán Kozub ve videích vystupuje jako romská věštkyně Kassandra. Jeho pojetí romské v…