Hodně těžká váha. Donalda Trumpa podpořil Chuck Norris

27.07.2016 20:02

Legendární herec a kulturista Chuck Norris razantně podpořil Donalda Trumpa v souboji o Bílý dům s Hillary Clintonovou. S tímto miliardářem se prý slavný herec setkal jen jednou, ale udělal na něj velmi dobrý dojem. Norris věří, že Trump dokáže pozitivně překvapit i ty voliče, kteří jsou dnes vůči němu velmi kritičtí. Zato Clintonovou Chuck Norris zkritizoval.

Hodně těžká váha. Donalda Trumpa podpořil Chuck Norris
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka USA

V úvodníku pro konzervativní zpravodajský server WND.com legendární herec Chuck Norris ostře zkritizoval Hillary Clintonovou. Kterýkoli volič, který miluje svobodu, by měl na podzim jít k volbám a volit Donalda Trumpa. Voliči, kteří se rozhodnou zůstat doma, podle Norrise fakticky pomohou ke zvolení Hillary Clintonové. Tato dáma prý doufá v to, že lidé, kteří s Trumpem ne tak úplně souhlasí, zůstanou doma a tím jí vlastně pomohou.

Další informace v angličtině naleznete zde

Vítězství Clintonové v letošních prezidentských volbách by přitom podle Chucka Norrise znamenalo tvrdou ránu pro Spojené státy. „Pokud republikáni nebudou jednotní, tak zcela jistě ztratí prezidentské volby a ztratí pozice i ve Sněmovně reprezentantů a v Senátu,“ píše Noris o obou komorách Komgresu USA. A co je nejhorší ze všeho, Hillary Clintonová vybere kandidáty na soudce Nejvyššího soudu, a rozhodnutí nových soudců mohou v příštích desetiletích zničit to, co z naší republiky ještě zbylo,“ varoval v úvodníku Norris.

Další informace v angličtině naleznete zde

Prozradil také, že se s osobně setkal s Donaldem Trumpem jenom jednou, ale tento miliardář na něj udělal dobrý dojem a Norris doufá, že svůj názor změní i ti, kteří dnes Trumpa kritizují, jestliže se tento muž stane prezidentem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…