Holubové se na Hradě točila hlava radostí. Pak přišly potíže

01.11.2023 17:50

Herečka Eva Holubová se na svém instagramovém profilu pochlubila, jak se zúčastnila oslav státního svátku na Pražském hradě. A jak se jí ještě teď z toho točí hlava. Následně se však v komentářích dočkala kritiky za to, že v minulosti jí vadila komunistická minulost a u prezidenta Petra Pavla jí nevadí.

Holubové se na Hradě točila hlava radostí. Pak přišly potíže
Foto: Scren ČT24.cz
Popisek: Eva Holubová podporuje Petra Pavla

„Nestihla jsem všem poblahopřát, natož se se všemi vyfotit, ale užili jsme si to všichni, myslím, krásně. Byli jsme radostní, dojatí, hrdí... Ze všech stran dýchala lidská pospolitost, tak jsme se v ní koupali a ještě teď se mi z toho příjemně motá hlava. Tak to bylom měli, teď rychlá sprcha a odjezd na natáčení. Hezkou neděli,“ napsala na svůj instagramový profil Holubová.

„A naráz komunistická minulost nevadí? Udivujete mě. Jako herečka dobrý. Jinak pokrytec,“ zeptala se jí jedna z uživatelek.

„Není třeba zde paní Evu urážet. Jako každý má právo sympatizovat, s kým chce. Petr Pavel dostatečně na úrovni reprezentuje nyní naši zemi. Představa, že by tam byl psychopat Babiš, je děsivá. Není to pokrytectví, byla to nejlepší volba,“ zastala se jí další.

„Děkuju. Já už jsem na komunistickou minulost PP odpovídala mnohokrát. Pro mě je opravdu důležité i to, že ho armádním generálem jmenoval Václav Havel, že prošel prověrkou NATO. Ano, velmi souzním s jeho názory, i já jsem proevropská. I já jsem zvláště v dnešní době vděčná VH, že nás pomohl dostat do NATO. Domnívám se, že být Ukrajina v EU a NATO, není tam válka. Obávám se, že nebýt ČR v EU a NATO, válka je i u nás,“ odvětila Holubová následně v komentářích.

„Ostuda Česka. Vždyť soudružka Holubová hlásala, že se s komunisty nebaví,“ kritizoval pak Holubovou další uživatel. 

„Nebyl tam žádný komunista. Vyznamenány byly úžasné osobnosti. Se slovy prezidenta souhlasím. Je naše štěstí, že jsme členové EU a NATO, jinak máme pravděpodobně válku i u nás. Kdo je ostudou Česka, objektivně nedokáže posoudit ani jeden z nás. Btw., co děláte pro demokracii a proti komunistům vy?“ zeptala se Holubová.

reklama

autor: Vanda Efnerová

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

HHC

Dobrý den, souhlasím s vaši odpovědí na téma zákaz HHC. Ale nechápu, proč se tak nepřešlo jen k regulaci, ale k celkovému zákazu? Bezpochyby se objeví něco jiného a co když to bude ještě horší? Zajímavé také je, že jste nezakázali i kratom. Proč? A druhá věc je, jak je možné, že se doteď látka k mla...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

soudružku není třeba ani komentovat, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusevipera , 01.11.2023 18:03:48
té je úplně jedno, kdo ji pozve na žranici. Mně se chce z takovýích lidí zvracet

|  28 |  0

Další články z rubriky

Zvou Ukrajince, píšou Američanům. Pekarová s Vystrčilem fušují do diplomacie. Ale ne bez odezvy

4:44 Zvou Ukrajince, píšou Američanům. Pekarová s Vystrčilem fušují do diplomacie. Ale ne bez odezvy

Hlavy obou komor českého parlamentu v uplynulých dnech zabrousily do zahraniční politiky. Parlamentn…