Hovado, kus ho*na! Topolánek to tvrdě schytal za výrok o Rusech. Pak se ho zastal Wollner a už to jelo

10.05.2019 9:42 | Zprávy
autor: rak

Šéfredaktor reportážní publicistiky ČT Marek Wollner se na Facebooku zastal bývalého premiéra Mirka Topolánka, poté co mu nechal velmi ostrý vzkaz rusko-ukrajinský podnikatel Alexandr Barabanov, jenž o Topolánkovi napsal: „Škoda že místo nějakého vojáka nezemřeli jeho rodiče třeba v koncentráku, aby se takové hovado nenarodilo.“ Topolánka Barabanov též počastoval, že je „kus hovna“. Barabanov tímto reagoval na Topolánkův komentář ke Dni vítězství.

Hovado, kus ho*na! Topolánek to tvrdě schytal za výrok o Rusech. Pak se ho zastal Wollner a už to jelo
Foto: Vít Hassan
Popisek: Mirek Topolánek

Mirek Topolánek se k příležitosti Dne vítězství vyjádřil o květnu 1945 a ve svém tweetu popřel, že se skutečně o osvobození naší země ze strany Rudé armády a Stalina jednalo: „V květnu 1945 osvobodila většinu naší země Rudá armáda. Osvobození byl ale jen náš subjektivní pocit. Stalin neosvobozoval, Stalin dobýval a dobývaná území držel. Na svobodu jsme čekali dalších 44 let.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Baxa byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel kope nožičkou, rozjel se Okamura. Pak přišel Vystrčil

21:00 Pavel kope nožičkou, rozjel se Okamura. Pak přišel Vystrčil

Summit parlamentů NATO v Istanbulu skončil na letišti brífinky Tomio Okamury a Miloše Vystrčila. Ačk…