Hrozí doktoru Bartákovi kastrace? Možná. A 12 let

11.02.2012 22:54 | Zprávy
autor: joh

Lékař Jaroslav Barták léta fyzicky i psychicky ubližoval svým asistentkám. Původně mu hrozilo deset let, podle časopisu Týden už je to dvanáct a mluví se i o kastraci.

Hrozí doktoru Bartákovi kastrace? Možná. A 12 let
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Věznice Pankrác

Podle Týdne má už policie k dispozici i posudky sexuologů, kteří měli zjistit, zda se v Bartákově případě jedná o deviaci nebo ne.

Sedm trestných činů

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

A proč jste tu valorizaci rodičáku neprosadili dřív?

Za vaší vlády? To podle vás stát na rodiče taky kašlal? Minulá vláda dokonce zrušila dost výhod pro rodiče. Třeba školkovné a vy jste u toho svítili. Jsem pro valorizaci, je potřeba, jen kritizovat jiné za něco, co jste sami neudělali, není to pokrytecké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel se měl obrátit na Německo, aby sjezd nepřipustilo, říká advokát Kuba

21:45 Pavel se měl obrátit na Německo, aby sjezd nepřipustilo, říká advokát Kuba

Aktivity sudetoněmeckého landsmanšaftu na českém území a kumulace vládních funkcí jako selhání dělby…