Svobodní se opřeli do lidovecké ministryně životního prostředí Anny Hubáčkové, která během prázdnin bez většího povšimnutí médií podepsala dohodu o spolupráci při ochranně klimatu s energetickou firmou ČEZ. Podle tohoto materiálu má právě polostátní energetický gigant dosáhnout uhlíkově neutrálního provozu už v roce 2040, tedy o deset let dříve, než se původně počítalo. Takový plán Svobodní odmítají, protože povede k dalšímu růstu cen energií a zesílení závislosti naší země na dodávkách ze zahraničí.
Foto:
Hans Štembera
Popisek: Předseda Svobodných Libor Vondráček
Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.