Huml se opět hájil kvůli Petře Kvitové

16.07.2014 10:01 | Zprávy

Poslanec Stanislav Huml se stále obhajuje a vyvrací, že by o úspěšné české tenistce Petře Kvitové někdy řekl nebo napsal, že je špína a naopak na včerejší tiskové konferenci, kterou svolal, obvinil novináře, že vše překrucují. Všechno odstartoval článek o „špíně Petře Kvitové“, který poslanec minulý čtvrtek sdílel na svém Facebooku. Krátce poté se do něj pustili například politici, a to i spolustraníci. Odsoudila jej i jedna ze čtenářek ParlamentníchListů.cz.

Huml se opět hájil kvůli Petře Kvitové
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Poslanec Stanislav Huml

 

Ani včerejší tisková konference Stanislava Humla nepřinesla uklidnění do debaty, kterou rozpoutal, když kritizoval Petru Kvitovou za to, že platí daně v Monaku. Dokonce zmínil, že by měla přijít o české občanství, což na tiskovce popíral. Včera pak vysvětloval své komentáře. Novinářům vyčetl, že mu do úst vložili slovo "špína", které na její adresu nikdy neřekl. Poškodili tak prý jeho i Kvitovou.

Jenže novináři nezapomněli na jeho výrok v Rádiu Impuls 10. července, kdy se nechal slyšet: „Já si o tom ale vážně myslím, že bychom se měli zamyslet nad tím, že když někdo odejde z České republiky a přihlásí se do jiného státu, že by měl přijít o občanství v České republice. Odvrhují to, že mi ta Česká republika k úspěchu i pomohla,“ uvedl tehdy.

I jedna ze čtenářek ParlamentníchListů.cz se postavila na stranu těch, kteří obhajují počínání Petry Kvitové a na Humlův profil napsala, že jeho odsuzování tenistky pravděpodobně pramení mimo jiné ze závisti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: dkr

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

hypotéky

Na jaké výši plánujete zastropování hypotečních úvěrů? A máte taky plán, jak vlastní bydlení zlevnit a zpřístupnit i lidem, co nevydělávají statisíce měsíčně? Protože těch je většina

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Tě zkopu. Běž zpátky na Ukrajinu.“ Drsný konflikt Roma a 12letého Ukrajince

17:25 „Tě zkopu. Běž zpátky na Ukrajinu.“ Drsný konflikt Roma a 12letého Ukrajince

Na sociálních sítích se šíří záběry z Benátek nad Jizerou, kde se dostal dvanáctiletý ukrajinský chl…