I Češi se mohou octnout pod nadvládou islámu, tvrdí vědec, který založil v Praze svou základnu. A vysvětluje proč

31.08.2015 10:20

Doktrína islámu se z převážné většiny nezabývá náboženstvím, nýbrž poskytuje návod, jak se mají muslimové chovat k nám, nemuslimům. Tato část islámu se nazývá politický islám a měli byste jí věnovat velkou pozornost, vyzývá americký odborník na islám Bill Warner. Jednou by se totiž i Čechům mohlo stát, že budou pod nadvládou islámu.

I Češi se mohou octnout pod nadvládou islámu, tvrdí vědec, který založil v Praze svou základnu. A vysvětluje proč
Foto: CSPI
Popisek: CSPI

Americký univerzitní profesor fyziky Bill Warner se studiu islámských textů a jejich zpřístupnění veřejnosti věnuje od teroristických útoků na Světové obchodní centrum z 11. září 2001. Stojí rovněž v čele neziskové organizace Centrum pro studium politického islámu (CSPI), jehož pobočku založil i v České republice. Na aspekty politického islámu Warner poukazuje nejenom v knihách, kterých má na kontě patnáct, ale Čechy oslovuje i prostřednictvím krátkých videí, jež na facebookových stránkách zveřejňuje Centrum pro studium politického islámu. Ve svém nejnovějším příspěvku americký badatel ukazuje, jaké nebezpečí představuje doktrína islámu doslova pro celý svět.

„Je zvláštní, že více než polovina této doktríny se nezabývá tím, jak vést pobožný život, ale tím, jak se chovat ke káfirům – nemuslimům, nevěřícím. To je důvod, proč islám budí můj zájem,“ říká Warner s tím, že ho znepokojuje, že více než polovina islámské doktríny je věnována jemu. „Náboženství je, co muslim dělá, aby se dostal do nebe a vyhnul se peklu. Každému v tomto ohledu přeji mnoho úspěchů, ale mě to moc nezajímá. Zajímám se o to, co má být provedeno mně a se mnou,“ dodává.

Warner uvádí, že příkladem může být atak na Světové obchodní centrum 11. září 2001, který měl sice náboženskou motivaci, ale jednalo se o politický útok. „To, co vidíte ve zprávách a co se vás týká, nemá nic společného s modlitbou, charitou nebo poutí do Mekky při hadždži. Ne, znepokojuje vás, že vidíte zprávy o tom, jak bylo v Africe uneseno 200 křesťanských dívek nebo o tom, jak Islámský stát vyhazuje do povětří další kostel nebo jak popravuje nějaké náboženské vůdce,“ argumentuje Američan.

Na základě výše uvedených skutečností dochází Warner k závěru, že by islámská politika měla znepokojovat každého, i Čechy. „Politika islámu se každého týká, protože deklarovaným cílem islámu je ovládnout politiku celého světa. Věnujte pozornost politickému islámu, nikoliv náboženskému,“ vyzývá šéf Centra pro studium politického islámu. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: luš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman brutálně rozdráždil chvilkaře, 17. listopadu bude pořádně horko. K Babišovi řekl toto...

21:02 Zeman brutálně rozdráždil chvilkaře, 17. listopadu bude pořádně horko. K Babišovi řekl toto...

Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek opět promluvil k českým divákům na TV Barrandov o svých názorech na…