Ideální pro bombardování. Takové je podle ruské televize nyní počasí v Sýrii

06.10.2015 10:24 | Zprávy
autor: vam, čtk

V Sýrii panuje ideální počasí pro ruské bombardování, ohlásila moderátorka zpravodajské televize Rossija 24. V předpovědi počasí, připomínající hlášení z fronty, zároveň varovala, že listopad už tak příznivý pro nálety nebude. Válečnická předpověď počasí získala na internetu statisíce diváků.

Ideální pro bombardování. Takové je podle ruské televize nyní počasí v Sýrii
Foto: svornost.com
Popisek: Bombardování Jugoslávie

„Doba pro začátek vzdušných operací byla vybrána velmi zdařile. Říjen v Sýrii je pro létání příznivý,“ poznamenala hlasatelka a dodala údaje o rychlosti větru, teplotě, oblačnosti a srážkách, které ovšem „nemohou vážně ovlivnit bombardování“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Změna Evropy

Zajímalo by mě, jak přesně to myslíte, že se společná Evropa musí měnit? Tvrdíte, že je třeba posílit konkurenceschopnost, bezpečnost, energetickou odolnost. Nemyslíte ale, že právě v tom ale EU dost selhává a je čím dál slabší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Neskutečná drzost.“ Šel mezi chvilkaře a zažil šok

13:58 „Neskutečná drzost.“ Šel mezi chvilkaře a zažil šok

Střet dvou světů v přímém přenosu. Videotvůrce Jakub Svoboda konfrontoval účastníky demonstrace se s…