Michal Hašek patřil mezi první politiky ČSSD, kdo se distancovali od Jiřího Paroubka po jeho odchodu z čela strany. Podle Petra Dimuna se obával, že by mu někdo mohl předhazovat, že si díky přátelství s Paroubkem vybudoval svou nynější pozici.
Málokdo si podle Dimuna ale už dneska pamatuje, jak Michal Hašek plamenně obhajoval i ty největší pitomosti z dílny Jaroslava Tvrdíka jen proto, že si myslel, že mají podporu i Jiřího Paroubka. Není proto prý divu, že jako první politik ČSSD vydal k rozhovoru Paroubka v LN své stanovisko.
Napsali jsme:
Paroubek straníkům: Jste nepoučitelní. Nevážíte si mne
Paroubek hrozí odchodem z ČSSD. Přeběhlíku, syčí strana

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: aš
Veřejná doprava
Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?
Další články z rubriky

20:37 Loutkáře máte v Rusku, soptila Leyenová. Sype se jí prý i vlastní frakce
Ursula von der Leyenová přečkala hlasování o vyslovení nedůvěry. Zatímco politici z koalice to považ…
- 18:06 Peníze na „obranu“ do hodnot a neziskovek? Zahradil má obavy
- 12:45 Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary
- 10:39 Zásadní otázka k blackoutu. Vitásková je velmi zvědava na odpověď
- 18:03 Zaplaťte miliony a můžete „bydlet“. Šokující vývoj v ČR
- 12:40 A do mě se může? Zlá připomínka v kauze Turek a Rychlíková