Islamista vyzývá k útoku na Čechy. Kvůli Vojenskému zpravodajství

13.09.2011 13:57

Vojenské zpravodajství se ve své výroční zprávě pochlubilo, že pomohlo k dopadení Usámy bin Ládina. Nyní na její web píše radikální islamista, že by měla být česká rozvědka zničena. Vyzývá i k útokům na Čechy.

Islamista vyzývá k útoku na Čechy. Kvůli Vojenskému zpravodajství
reklama
"Musíme vyhlásit svatou válku české rozvědce, zničit ji a dát jí lekci, kterou nikdy nezapomenou. Vyzvěte k útokům na Čechy," píše na internetových stránkách Vojenského zpravodajství Raíd Lágúb. Reaguje tak na její výroční zprávu, podle které pomohla k dopadení Usámy bin Ládina.

Lágúb je uživatel internetového fóra Palestine's Dialogue, které spadá pod mediální sekci hnutí Hamás. Hamás nebo Hnutí islámského odporu je politická strana, jejíž bojová složka útočí raketami na některá izraelská města.

Související: Česká kontrarozvědka pomohla s dopadením bin Ládina

Kromě kritiky Izraele se na tomto diskuzním fóru objevují i útoky na USA, v nichž jsou označeny jako „nevěřící psi".

Kromě Lágúba zareagoval na zprávu české rozvědky ještě jeden islamista. "Ha ha ha, myslí si, že vyhráli, ale ta pravá válka ještě nezačala," napsal na web Islamtoday.net uživatel s nickem Fahim.

Vojenské zpravodajství ale na tyto příspěvky zatím reagovat nechce. "Nad rámec výroční zprávy nebude VZ svou činnost jakkoliv komentovat," řekl mluvčí ministerstva obrany Jan Pejšek.

Čtěte více:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Piráti? Psychoušové a bonzáci! A šéfky TOP 09 se bojím. Podívejte se na ni, má to v očích! U Xavera vystoupila novinářská „šlechta“

17:26 Piráti? Psychoušové a bonzáci! A šéfky TOP 09 se bojím. Podívejte se na ni, má to v očích! U Xavera vystoupila novinářská „šlechta“

Komentátor Petr Holec se domnívá, že strana Pirátů je stranou, která je založená na bonzáctví. Předs…