Já budu hlasovat pro setrvání v EU, oznámil britský premiér Cameron

20.02.2016 14:54 | Zprávy
autor: mp

Britský premiér David Cameron oznámil, že referendum o vystoupení či setrvání ostrovního království v EU proběhne 23. června. On sám bude hlasovat pro setrvání Velké Británie v evropském společenství. Informovala o tom ČTK.

Já budu hlasovat pro setrvání v EU, oznámil britský premiér Cameron
Foto: archiv
Popisek: Britský premiér David Cameron

Předseda vlády Spojeného království David Cameron oznámil svým občanům, kdy budou moci rozhodnout o dalším osudu své vlasti. Hlasování důležité pro celou Evropskou unii se odehraje 23. června tohoto roku. Doporučil lidem, aby hlasovali pro setrvání v EU.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Macinkovy SMS

Je pravda, že se jimi na váš podnět zabývá i NCOZ? Proč zrovna oni? Já chápu, že jste je předal policii a nechápu, že vám je vůbec poslal, ale proč NCOZ? Poslal vám je přeci jeden člověk, takže nejde o organizovaný zločin nebo já to nechápu. Děkuji za vysvětlení. Vršková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trump pochválil Macinku a pozdravil Česko

7:34 Trump pochválil Macinku a pozdravil Česko

47. prezident USA Donald Trump veřejně ocenil českého ministra zahraničí Petra Macinku (Motoristé). …