Jak chtějí lidovci hájit české zájmy, když jednají se Sudeťáky? burcuje Volfová

12.03.2014 22:40

Za absurdní označila Česká Suverenita zprávu, která se dnes objevila v médiích a podle níž se představitelé KDU-ČSL před asi 14 dny setkali se zástupci Sudetoněmeckého landsmanšaftu. „Tato skutečnost je absurdní v situaci, kdy tato partaj vyhlásila své heslo do evropských voleb: Hájíme české zájmy,“ upozorňuje Česká Suverenita.

Jak chtějí lidovci hájit české zájmy, když jednají se Sudeťáky? burcuje Volfová
Foto: Archiv Jany Volfové
Popisek: Jana Volfová
reklama

„Znamená to snad, že českým zájmem je revize poválečného uspořádání v Evropě? Nebo chtějí lidovci pokračovat v rozkrádání České republiky a po prosazení tzv. církevních restitucí teď chtějí odevzdat další stovky miliard odsunutým Sudeťákům?“ pokládá si strana řečnickou otázku. Připomíná, že KDU-ČSL trvale odmítá výjimku z Lisabonské smlouvy, kterou byl podmíněn náš podpis pod touto smlouvou.

„Stejná výjimka chrání Polsko a Spojené království Velké Británie a Severního Irska proti jakýmkoliv majetkovým nárokům států, které rozpoutaly nejstrašnější válečný konflikt v dějinách,“ připomíná Česká Suverenita.

„Pokud chtějí lidovci na svých plakátech do evropských voleb mít opravdu nějaké heslo, snad by ho alespoň měli napsat tak, jak si to představuje pan Posselt: Chájíme tscheská interes,“ podotkla předsedkyně České Suverenity Jana Volfová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vam

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Piráti jsou jiní, než je jejich obraz. Řeči o svobodě, a pak první podpoří cenzuru. Nacher ukazuje, co s nimi hrozí

14:11 Piráti jsou jiní, než je jejich obraz. Řeči o svobodě, a pak první podpoří cenzuru. Nacher ukazuje, co s nimi hrozí

„Je třeba obnažit, demaskovat, co jednotlivé politické subjekty navrhují. V tomto případě Piráty, pr…