Jak dostat Ukrajinu ihned do NATO a EU? A jak zavařit Rusku? V Polsku padl nápad

19.04.2022 15:44 | Zprávy

Myšlenka vzniku Polsko-ukrajinské unie je namístě. Shodli se na tom vlivní polští politici na Evropském kongresu místních samospráv ve městě Mikolajki. Podle všeho by společná unie mohla zabránit konfliktu s Ruskem a zároveň by to Ukrajině také umožnilo okamžité začlenění do NATO a EU. Píše to server TN.cz.

Jak dostat Ukrajinu ihned do NATO a EU? A jak zavařit Rusku? V Polsku padl nápad
Foto: Archiv
Popisek: Polsko

Na sjednocení a vytvoření Polsko-ukrajinské unie se na kongresu místních samospráv shodli polští politici. „Mohla by to být cesta k okamžitému přijetí Ukrajiny do NATO a EU,“ uvedla pětice politiků. Každopádně šlo pouze o neformální debatu, jež k ničemu nezavazuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: vef

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejdřív obrana, pak důchodci. Kupka v debatě oponoval Okamurovi

23:12 Nejdřív obrana, pak důchodci. Kupka v debatě oponoval Okamurovi

Živá superdebata lídrů ve Středočeském kraji na CNN Prima NEWS ukázala ostré střety nejen o výdaje n…