Jak může bejt Zeman tak zlej! Havel, Čáslavská, Rejžek, to byla noblesa. Nářek nad vládou Babiše s KSČM a první odpor

26.06.2018 7:27 | Zprávy
autor: mp

Server Forum24.cz Pavla Šafra upozorňuje, že prezident Miloš Zeman chystá další „obludnost“, nebude se totiž zdráhat jmenovat novou vládu podepřenou komunisty v den památky obětí komunistického režimu. Své k tomu řekl i marketingový expert Jakub Horák a česká spisovatelka a režisérka dokumentárních i hraných filmů Monika Le Fay.

Jak může bejt Zeman tak zlej! Havel, Čáslavská, Rejžek, to byla noblesa. Nářek nad vládou Babiše s KSČM a první odpor
Foto: Hans Štembera
Popisek: Demonstrace aktivistické skupiny AUVA (Andrejovy účtenky vrátíme Andrejovi) nazvaná Babiši odstupte! Obětí totality už bylo dost, nepřipusťme další! Protestovat bude proti vládě podporované komunisty a extremisty

Mezi lety 1948 až 1989 nechali komunisté stovky lidí zavraždit. Další občany posílali do uranových dolů, mučili je, a když už se podmínky trochu zlepšily, tak zavírali občany jen za to, že si dovolili vyjevit názor nepohodlný režimu. 27. června si všechny tyto oběti komunistů připomínáme. A právě 27. června jmenuje prezident Miloš Zeman vládu Andreje Babiše (ANO) opřenou o komunisty.

„Výsměch, neúcta, zrůdně úmyslná symbolika a akt vítězství bolševiků. To je jmenování nové vlády, které Zeman s Babišem naplánovali na 27. června, tedy na Den památky obětí komunistického režimu. Jde o vládu, kterou jmenuje komunista, kterou vede komunista a estébák, sedí v ní minimálně jeden příslušník VB, který obuškem mlátil nepřátele komunistů, a součástí vlády je Komunistická strana Čech a Moravy, přímý pokračovatel těch komunistů, kteří 40 let trápili, okrádali, mučili a vraždili obyvatele této země,“ píše k tomu server Forum24.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …