Jaký trest by měl dostat ministr Pelikán? Kalousek se rozjel na Twitteru

09.03.2016 21:48 | Zprávy

Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) a exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) se do sebe pustili na sociální síti Twitter. Veřejně se hádali o kauzu Fajád.

Jaký trest by měl dostat ministr Pelikán? Kalousek se rozjel na Twitteru
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý ministr financí Miroslav Kalousek

Šéf resortu spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) ocenil verdikt Nejvyššího správního soudu nad Ladislavem Kosánem, státním zástupcem z Chomutova, jemuž byl snížen plat o deset procent na devět měsíců za to, že neřekl jasné ne, když se jednalo o propuštění Alexandra Nováka z vězení.

Sluší se připomenout, že Novák býval starostou Chomutova a senátorem v barvách ODS. Byl odsouzen za korupci. V dubnu 2013 Novák nastoupil čtyřletý trest odnětí svobody, ale v roce 2015 byl propuštěn na svobodu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Rusko a pan Foldyna

Pane Foldyno, Vy jste nikdy neslyšel, jak vznikla Velká Rus, Sovětský svaz, kdo si rozdělil Evropu nejdříve s Hitlerem než SSSR Hitler podrazil? SSSR nás v roce 1968 nenapadl? Rusko si nevynucuje poslušnost sousedů vojenským napadením? Máte vůbec nějaké vzdělání? Nevypadá to tak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Neschopnost nebo to někdo chtěl? Zdržené Dukovany jdou za vládou, odhalil profesor

18:29 Neschopnost nebo to někdo chtěl? Zdržené Dukovany jdou za vládou, odhalil profesor

Na konferenci o budoucnosti Evropy v měnícím se světě, kterou v Poslanecké sněmovně pořádali Radim F…