„Podle průzkumů veřejného mínění nyní o 12 % Britů více chce setrvat v Evropské unii, než kolik jich chce z té Evropské unie odejít. Jenže oni nechtějí připustit to druhé referendum, protože prý by to bylo porušení demokracie, protože už jedno referendum bylo,“ řekl Čulík.
Následně se zamyslel i nad jednou z analýz, která hovoří o tom, že pro brexit hlasovali penzisti. „A oni od té doby mezitím zemřeli. To znamená, Mayová tady plní vůli zemřelých penzistů,“ sdělil. Corbyn i Mayová se podle něj spikli dohromady. „Odpírají nové vyjádření názorů občanům v této zemi,“ podotkl.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
Aktuálně.cz , Čulík , Mayová , Brexit
autor: vef
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

20:37 Loutkáře máte v Rusku, soptila Leyenová. Sype se jí prý i vlastní frakce
Ursula von der Leyenová přečkala hlasování o vyslovení nedůvěry. Zatímco politici z koalice to považ…
- 18:06 Peníze na „obranu“ do hodnot a neziskovek? Zahradil má obavy
- 12:45 Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary
- 10:39 Zásadní otázka k blackoutu. Vitásková je velmi zvědava na odpověď
- 18:03 Zaplaťte miliony a můžete „bydlet“. Šokující vývoj v ČR
- 12:40 A do mě se může? Zlá připomínka v kauze Turek a Rychlíková