Jan Hrušínský: Babiši, Zemane, koukejte, co jsem pro vás udělal! To vás zachrání

03.03.2020 9:24

Kdo zachrání českou ekonomiku? Bude to Divadlo Na Jezerce pod vedením principála Hrušínského? Podle posledního statusu přetékajícího ironií ano. Jan Hrušínský slavnostně oznámil, že zavádí EET a jeho šatna a 10 korun za kabát zachrání Andreje Babiše a Alenu Schillerovou, kterým se ekonomika hroutí pod rukama.

Jan Hrušínský: Babiši, Zemane, koukejte, co jsem pro vás udělal! To vás zachrání
Foto: Koláž PL
Popisek: Příznivec eura, herec a principál Jan Hrušínský
reklama

„Jedním z největších úspěchů Babišovy vlády bude letošní zavedení EET do šatny na kabáty v Divadle Na Jezerce. Paní Schillerová a pan Babiš trvají na informaci o každém pověšeném kabátu v našem divadle. Už na jaře budeme mít EET!“ oznamuje principál Divadla Na Jezerce ironicky.

Anketa

Má Česko vyslat armádu či policii na obranu Řecka před migranty?

99%
1%
hlasovalo: 27985 lidí

Prý nakoupil za 40 tisíc korun tiskárny a pokladničky, nechal upgradeovat systém pokladen, kupuje certifikáty a registrace a má v plánu do foyer zavést wi-fi připojení. „A od jara si s Alenkou a Andrejem budeme hrát na EET,“ poznamenal.

Ale pro Andreje Babiše má prý pochopení, když se mu ekonomika hroutí pod rukama. „V únoru 2020 měla Česká republika nejhorší ekonomický výsledek za posledních 30 let. Státní rezervy pod Babišovým vedením mizí, zlato z trezorů ČNB se rozpouští ve slevách na vlak a v dotacích pro Agrofert. Nedá se nic dělat, jestli chceme, aby se měli Babiš a Zeman líp, musíme si utáhnout opasky,“ tvrdí Hrušínský.

„Pan prezident řekl, že EET v šatně na kabáty je krok správným směrem. Šatna v DNJ stojí 10 korun. Jsem si jist, že informace o každém kabátu Na Jezerce postaví národní hospodářství na nohy. Před šatnou Divadla Na Jezerce se začnou tvořit nepříjemné fronty a lidem to ztrpčí život, ale nevadí. Když nám už sedm let nevadí fronty na D1, proč bychom nemohli mít něco podobného i v divadlech? Prostě to uděláme,“ zakončil svůj status plný ironie Hrušínský.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volný krocen policií. Držel se regálu. Pak s dítětem v autě. To bude mít dohru

17:25 Volný krocen policií. Držel se regálu. Pak s dítětem v autě. To bude mít dohru

Policisté se pokusili zadržet poslance Lubomíra Volného (Jednotní, zvolen za SPD) za porušování vlád…