Jan Kraus se baví: Ti korupčníci se před soudem vyjadřují tak debilně...

25.01.2016 22:09

Moderátor Jan Kraus si ve své show na FTV Prima pochvaloval, že se před soudem konečně řeší korupční kauzy, o kterých si myslel, že zůstanou v podstatě zametené pod kobercem. Je však zarážející, jak absurdní tvrzení občas zaznívají u soudu z úst obžalovaných. Podle moderátora se občas vyjadřují debilně.

Jan Kraus se baví: Ti korupčníci se před soudem vyjadřují tak debilně...
Foto: Nejvic.info
Popisek: Moderátor a herec Jan Kraus

Kraus ve své show srovnával kauzy doktora Davida Ratha s případem někdejšího ředitele Nemocnice Na Homolce Vladimíra dbalého. Obě kauzy ukazují, jak vysoká zločinnost v Česku existuje i mezi lékaři. Jedna věc je však ještě pozoruhodnější – způsob, jakým se obžalovaní v obou kauzách hájí.

Stačí se podívat na výňatky z deníku Vladimíra Dbalého, podle kterého se konala zasedání klíčových dozorčích rad s důležitými rozhodnutími. Mají o tom svědčit zkratky DR neboli dozorčí rada zmíněné v deníku s časem a místem konání. Další obžalovaný, Pavel Kocourek, ale tvrdí, že DR vůbec neznamená Dozorčí Rada, ale družba.

„Jedno je na tom smutný, dámy a pánové. Je to takový nechlapský. Jako něčím je to ohromně dětinský, až debilní,“ uzavřel úvodní proslov ke svému pořadu Kraus. Sluší se připomenout, že o tom před několika dny informoval server Lidovky.cz s dovětkem, že na radu advokáta obžalovaný mluvící o „družbě“ raději rychle zmlkl, když se poradil s advokátem.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Šíp v ČT vyprávěl politický vtip, lidé řičeli smíchy. Ale mělo to dohru

13:38 Karel Šíp v ČT vyprávěl politický vtip, lidé řičeli smíchy. Ale mělo to dohru

Martin Komárek se zase jednou přihlásil o slovo. A znovu to stálo za to. Baviče Karla Šípa v nadsázc…