Jana Maláčová v čele ČSSD. Veterán Škromach si řekl své

08.11.2021 18:28 | Zprávy
autor: vef

Někdejší exministr za ČSSD Zdeněk Škromach se domnívá, že největší šanci vést sociální demokracii má končící ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Uvedl to v pořadu Benešovský Impuls.

Jana Maláčová v čele ČSSD. Veterán Škromach si řekl své
Foto: Daniela Černá
Popisek: Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová

Škromach v pořadu uvedl, že Maláčová má největší šanci a zkušenosti stranu vyvést ze současné krize. Podle jeho slov ten, kdo bude chtít vést sociální demokracii, musí posbírat všechny, kdo jsou ochotní pro stranu pracovat. „Musí spojit mládí se zkušeností z dob, kdy sociální demokracie volby vyhrávala,“ podotkl Škromach.

Ten se domnívá, že za odchod z Poslanecké sněmovny si může ČSSD sama. Před volbami totiž strana podle něj nezvedla některá pro voliče důležitá témata, a zůstává tak otázka, jestli sociální demokracie v budoucnu znovu získá svoje voliče. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Katerina​ Demetrashvili byl položen dotaz

Myslíte, že NATO skončí?

Myslíte, že může fungovat bez USA? A kdyby skončilo, nemyslíte, že to vyvolá třetí světovou válku, protože už řada zemí včetně nás nebude mít ochranu, čehož určitě bude chtít třeba Putin využít? A máme vůbec na to, se případně ubránit bez NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Test na drogy? Pášma ze Štítu demokracie vyzval poslankyni Majerovou

21:15 Test na drogy? Pášma ze Štítu demokracie vyzval poslankyni Majerovou

Napětí mezi spolkem Štít demokracie a poslankyní a předsedkyní Trikolory Zuzanou Majerovou dál roste…