Janu Černochovou zpovídal Hrdý čecháček. Došlo na Čechy, uprchlíky i islám

26.08.2015 16:05 | Zprávy

Web Hrdý čecháček zpovídal starostku Prahy 2 za ODS Janu Černochovou. Ptal se jí na její názory na současnou českou společnost, na budoucnost ODS i na to, co si myslí o prezidentu Miloši Zemanovi, islámu a proč spolupracuje s docentem Martinem Konvičkou a jeho hnutím Blok proti islámu.

Janu Černochovou zpovídal Hrdý čecháček. Došlo na Čechy, uprchlíky i islám
Foto: archiv
Popisek: Jana Černochová

Česká společnost se podle Černochové podceňuje a má nízké sebevědomí, máme ale celou řadu lidí, na které můžeme být hrdí a Černochová by byla ráda, „abychom byli hrdými Čechy nejen během hokejového šampionátu“, ale abychom byli hrdí i na studenty a lidi, co pro společnost něco dokázali.

„Stejná hrdost by měla fungovat i vůči lidem, kteří brání naši zemi,“ říká Černochová a myslí tím armádu, policii a vězeňskou službu. „To jsou profese, na které přes různé excesy, které v každé společnosti jsou, bychom hrdí být měli, a to je to, co si myslím, že by si ta společnost měla v budoucnu uvědomit.“

Černochová miluje Prahu 2 a je ráda, že volby vyhrála. Tvrdí také, že ODS má stále ještě mnoho co nabídnout i přes pokles volebních preferencí. „Já si myslím, že konzistentně je ODS stranou, která byla vždycky velkou zastánkyní svobod, volného trhu, podnikání, ale i demokracie.“ Podle Černochové ODS vytváří dobré prostředí pro podnikatele. „Já budu velmi ráda jako poslankyně Parlamentu České republiky tuhle značku dál hájit.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: spa

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Jste hrdý na to, že nemáte nic společného s koalicí SPOLU

A na to, že kandidujete se SPD hrdý jste? Já měl vždy za to, že jste spíš pravicový a nepopulističtí, což SPD není. A když jste tak hrdý na to, že jste Svobodní, jak si vysvětlujete, že strana sama má tak málo voličů a nepřekračujete sami 5% hranici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Po Rajchlovi narazil Jan Jakob v TV na Ševčíka a bylo to ještě horší

10:34 Po Rajchlovi narazil Jan Jakob v TV na Ševčíka a bylo to ještě horší

Ekonom a jednička kandidátky SPD v Jihomoravském kraji Miroslav Ševčík (nestr. za Trikoloru) se na C…