Jaromír Štětina: Nejdřív motorkáři, pak zelení mužíčci bez distinkcí. Jsme ve válce s Ruskem, uvědomme si to

11. 4. 2015 17:25

Tvrdý odpůrce režimu Ruské federace europoslanec Jaromír Štětina se dnes na svém Facebooku vyjádřil k plánované jízdě motorkářského klubu Noční vlci napříč Evropou na podporu ruskému prezidentu Vladimiru Putinovi.

Jaromír Štětina: Nejdřív motorkáři, pak zelení mužíčci bez distinkcí. Jsme ve válce s Ruskem, uvědomme si to
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaromír Štětina

Motorkáři mají namířeno v den oslav 70. výročí konce druhé světové války projet trasu z Moskvy do Berlína, přitom se prý mají zastavit i v Brně. Vůdcem Nočních vlků Alexander Zaldostanov, který je zároveň prý osobním přítelem Vladimira Putina. Zaldostanov prý figuruje na americkém sankčním seznamu.

Senátor Jaromír Štětina jakožto veliký odpůrce Putinova režimu tuto akci zásadně odmítá. Podle něj to nemusí skončit jen u motorkářů, ale mohou následovat i „zelení mužíčci bez distinkcí“ či „nomenklaturní vojenští poradci“. Podle Štětiny je to vše součást hybridní války, kterou vede Rusko proti Evropě. Europoslanec na svém Facebooku předpovídá, že to vše skončí „tanky a potoky krve". Podle něj jsme s Ruskem ve válce a musíme si to uvědomit.

Většina lidí, kteří na Facebooku komentovali Štětinovo prohlášení, míní, že ruští motorkáři stejně neobdrží schengenské vízum, a tudíž nebudou moci vjet do prostoru Evropské unie ze severovýchodu. Někteří dokonce vybízejí k tomu, aby se průjezd skrze naše území motorkářům co nejvíce ztížil. Jeden z komentujících uvedl, že v případě spatření ruské vlajky na jedné z projíždějících motorek je třeba radikálně zasáhnout: „Připravte fekálie a stříkat a stříkat a stříkat!!!“ napsal.

Celý komentář Jaromíra Štětiny:

Nejdřív motorkáři, pak zelení mužíčci bez distinkcí, pak nomenklaturní vojenští poradci, pak.... To vše je součástí hybridní války, kterou Moskva vede proti Evropě. Končí to tanky a potoky krve, přičemž se to pak vše nazývá bratrská pomoc. Jsme ve válce s Ruskem, uvědomme si to. Cyber válka je také její součástí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ste

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Posedlí mesiáši, chiliasmus jak vyšitý, propaganda!“ Dolejš se už neudržel po posledním hlásání aktivistky Grety

13:21 „Posedlí mesiáši, chiliasmus jak vyšitý, propaganda!“ Dolejš se už neudržel po posledním hlásání aktivistky Grety

Klimatická aktivistka, Švédka Greta Thunbergová na pátečním shromáždění v Berlíně ocenila mladé, že …