Jaroslav Bašta o evropském pokrytectví, které nezničí ani teroristické útoky. Z Tunisana s trvalým pobytem uděláme Francouze, a možná bezvěrce

17.07.2016 7:49 | Zprávy
autor: vam

Výsledky summitu NATO s realitou konfrontuje bezpečnostní expert a bývalý velvyslanec ČR v Rusku Jaroslav Bašta. „Neuběhl ani týden, a náhle je jasné, že předvídavost nepředstavuje silnou stránku Aliance,“ píše Bašta v komentáři, který zveřejnil server Prvnizpravy.cz.

Jaroslav Bašta o evropském pokrytectví, které nezničí ani teroristické útoky. Z Tunisana s trvalým pobytem uděláme Francouze, a možná bezvěrce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Bašta

Nejprve ve čtvrtek večer 14. července o francouzském státním svátku se odehrál jeden z nejodpornějších teroristických útoků v Evropě. Hned následující den zahájila turecká armáda v Ankaře a Istanbulu ozbrojený převrat. „Z Varšavy jsme však slyšeli, že hlavní problém evropské bezpečnosti představuje agresivní Ruská federace,“ podotýká Bašta.

Celý text je ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Prezident

Co přesně myslíte tím, že Pavel nesmí být znovu prezident za žádnou cenu? Co jako chcete udělat, aby jím znovu nebyl? A hodláte kandidovat sám?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ošklivý původ „evropanství“. Hoffman v něm našel Němce

17:33 Ošklivý původ „evropanství“. Hoffman v něm našel Němce

POHLED IVANA HOFFMANA Být Evropanem dnes znamená být na německý způsob fanaticky zelený, genderově h…